Yazılarımı silmek veya değiştirmek mümkün mü?

Siteye kayıt olurken kabul etmiş bulunduğunuz site kayıt sözleşmesi ve site kuralları gereğince siteye yazdığınız yazıları silmek veya değiştirmek mümkün değildir.

Not: Üyelerin yazdıkları yazıyı değiştirebilme yetkisi; Yazının yazıldığı saatten itibaren 3 saat olarak sınırlandırılmıştır. Bu süreden sonra kendi yazılarınızı silme hak ve yetkiniz düşmektedir.
 
Çekince: Değiştirme veya silme işlemlerinde tek yetkili site yönetimi olup, site yöneticileri dilerlerse kendi takdir hakkını kullanarak SADECE kendi tespit ettikleri UYGUNSUZ mesajları silebilir, düzenleyebilirler.
 
Siteye yazılanların silinmemesi hakkındaki Özet gerekçelerimiz:
 1- Bu konuda gerek kayıt sözleşmesinde, gerek forumlarda ve gerekse kayıt sınavı formunda çeşitli uyarılar tarafınıza yapılmıştır.

2- Site anasayfasında ve çeşitli yerlerde özel/şahsi danışma taleplerinde bulunmamanız konusunda uyarıldınız.
 
3- Rumuz veya gerçek isminiz ile yazdığınız bilgiler kamuya açık hale gelir, çeşitli bilgi kaynakları ve arama motorları tarafından kaydedilir. Bu itibarla yazılan tüm yazılar üyenin sorumluluğundadır. Bunları Bing, Yahoo, Google gibi arama motorlarından silme yetkimiz yoktur.
 
4- Sitenin bütünlüğünü ve güvenilirliğini korumak, benzer hukuki problemler hakkında diğer üye ve kullanıcıların müracaat edebileceği bir bilgi bankası oluşturmak amacı ile yazılan yazıları silemiyoruz. ( Üyenin Herhangi bir yasadışı eylemi halinde IP adresleri ilgili makama verilmektedir.)

Makale Detayları

Makale Kodu :
11
Ekleme Tarihi:
2009-12-24 19:04:44
Görüntüleme :
2.043
Oylama (Oylar):
(193)

Benzer Makaleler

Hukuki NET