Üye Adını değiştirmek veya silmek mümkün mü?

Üyelik iptali veya üye ismi değiştirmek mümkün değildir.

Sitemizi belirli özel ve gizli alanlar dışında okuyabilmek için üye olma zorunluluğu yoktur.
Siteye kayıt olurken kabul etmiş bulunduğunuz site kayıt sözleşmesi ve site kuralları gereğince üye adını değiştirmek* veya silmek mümkün değildir. (Uygunsuz fiilleri nedeniyle üyeliği askıya alma yetkisi sadece yönetiminindir)
 
* Üye adı değişiklikleri sadece normal üyelerin hukukçulara özel üyeliğe geçişleri için kabul edilmektedir.
 
Üye adının değişmemesi ve silinmemesi hakkında Özet bilgi ve gerekçelerimiz:
 
1- Bu konuda gerek kayıt sözleşmesinde, gerek forumlarda ve gerekse kayıt sınavı formunda çeşitli uyarılar tarafınıza yapılmıştır. Üyelik iptali veya değişiklik istememe kuralını bu yolların bir veya birden fazlası ile kabul ederek üye oldunuz.
2- Sitemize kayıt olurken üye adı seçiminde serbest bırakıldınız. Herkese açık alanlarda kullanacağınız üye adınız dışında özel olarak verilen hiçbir kimlik bilgisi yayınlanmamaktadır. (Kontrol panelinde gizlemekten vazgeçtiğiniz diğer bilgilerin sorumluluğu tamamen size aittir.)
3- ısim benzerliklerinden sitemiz sorumlu olmadığı gibi, üye isminiz ile yazdığınız bilgiler kamuya açık hale gelir ve üyenin sorumluluğunu gerektirir.
4- Sitenin bütünlüğünü ve güvenilirliğini korumak. ( Üyenin Herhangi bir yasa dışı eylemi halinde IP adresleri ilgili makama verilmektedir.)

Makale Detayları

Makale Kodu :
10
Ekleme Tarihi:
2009-12-24 18:57:15
Görüntüleme :
1.987
Oylama (Oylar):
(140)

Benzer Makaleler

Hukuki NET